Ponuka VZV plošín

Disponujeme širokým spektrom vysokozdvižných plošín od 8m do 32m.

Vykonávame servis pracovných plošín po celej Slovenskej republike. V prípade záujmu o servis či prenájom volajte na: +421 901 919 983

Nožnicové pracovné plošiny s batériovým pohonom

Sú vhodné pre prácu v interiéri, predovšetkým na pevných nosných podkladoch (napr. vnútrajšky objektov, betónové, asfaltové alebo vydláždené plochy so sklonom do 3°). Väčšina zariadení sa dokáže pohybovať vo svojej maximálnej pracovnej výške a signalizovať prekročenie nebezpečného náklonu. U väčšiny zariadení je možné rozšíriť pracovný kôš o tzv. bočný výsuv koša, kt. umožní vykonávať práce aj väčšiemu počtu pracovníkov. Elektrické nožnicové plošiny sú nabíjateľné vstavanou nabíjačkou zo siete 230V. Denná nepretržitá doba nabíjania je minimálne 8 hodín, potom je možné s plošinou pracovať 8-10 hod.

Zoznam plošín

Nožnicové pracovné plošiny s dieselovým agregátom

Sú vhodné pre prácu na nespevnených podkladoch, pre ktoré sú prispôsobené pohonom 4x4 a výkyvnými nápravami. Pre prácu v teréne sú vybavené hydraulickými podperami s vysokou výškou zdvihu. Väčšina zariadení sa dokáže pohybovať vo svojej maximálnej pracovnej výške a signalizovať prekročenie nebezpečného náklonu. U väčšiny zariadení je možné rozšíriť pracovný kôš o tzv. bočný výsuv koša. Dieselové plošiny sa vyznačujú veľkou kapacitou pracovného koša a súčasne veľkou nosnosťou. Zdrojom pohonu sú výkonné dieselové motory, ktoré umožňujú plošinám pohybovať sa aj v tých najnáročnejších podmienkach.

Zoznam plošín

Elektrické kĺbové plošiny

Sú predovšetkým vhodné, pre práce na pevných nosných podkladoch (napr. vnútrajšky objektov, betónové, asfaltové alebo vydláždené plochy so sklonom do 3°). Ich výhodou je konštrukcia, ktorá im umožňuje dosahovať ťažko prístupné miesta, preto ich použitie je vhodné napr. do husto technológiami zastavaných priestorov. Väčšina zariadení sa pohybuje vo svojej maximálnej pracovnej výške a signalizuje prekročenie nebezpečného náklonu. Plošiny sú väčšinou otočné o 360°, vo väčšine prípadov sú vybavené aj otočným košom. Elektrické kĺbové plošiny sú nabíjané vstavanou nabíjačkou zo siete 230V. Nepretržitá doba nabíjania je minimálne 8 hodín, potom je možné s plošinou pracovať v priemere 8-16 hod. (podľa povahy práce a typu zariadenia).

Zoznam plošín

Dieselové kĺbové plošiny

Sú vhodné pre práce na nespevnených podkladoch pretože sú uspôsobené pohonom 4x4. Ich výhodou je konštrukcia, ktorá im umožňuje dosahovať ťažko prístupné miesta. Plošiny sú prevažne otočné do 355° a vo väčšine prípadov sú vybavené aj otočným košom do 180°. Väčšina zariadení sa pohybuje vo svojej maximálnej pracovnej výške a signalizuje prekročenie nebezpečného náklonu.

Zoznam plošín

Dieselové teleskopické plošiny

Sú vďaka svojmu pohonu 4WD uspôsobené pre práce na nespevnených podkladoch. Svojimi úžitkovými vlastnosťami sú preto vhodné do náročných terénov, kde je potrebné použiť bočný dosah stroja. Plošiny sú otočné o 360° a vo väčšine prípadov sú vybavené aj otočným košom o 180°. Teleskopické plošiny sa vyznačujú veľkou pracovnou výškou. Väčšina zariadení sa pohybuje vo svojej maximálnej pracovnej výške a signalizuje prekročenie nebezpečného náklonu.

Zoznam plošín

Hybridné plošiny

Vyznačujú sa svojou univerzálnosťou, sú vhodné pre vnútorné i vonkajšie použitie. Revolučný Bi-Energy systém kombinuje tiché, bez emisií a efektívne prevádzkovanie.

Zoznam plošín

Teleskopické manipulátory

Prednosťou je ich multifunkčnosť a z nej vyplývajúca efektivita práce. Vzhľadom na to, že manipulátory môžu pracovať na spevnenom i nespevnenom povrchu, ba dokonca v ťažkom bahnitom teréne, je rozsah ich využitia extrémne široký. Majú dvakrát vyšší zdvihový dosah ako bežné vysokozdvižné vozíky. Dizajn a vybavenie kabín sú vytvorené tak, aby obsluhe poskytovali podobný komfort ako jazda v osobnom aute. Kabína je priestranná, vyhrievaná a odhlučnená. Posádka stroja má vynikajúci výhľad do všetkých strán. Medzi najčastejšie využívané adaptéry patria paletizačná vidlica, kliešte na guľaté balíky, nakladacia lopata najrôznejších tvarov a veľkostí atď.

Zoznam plošín